Eco kettle – ekologiczny czajnik

  • Producent: Wahl
  • Dostępność: niedostępny
  • Gwarancja: 1 rok
Cena: 299.00

Eco kettle – ekologiczny czajnik

Dokładnie wymierzy i ugotuje wodę na 1 do 8 filiżanek.

Za każdym gdy gotujemy wodę w czajniku elektrycznym używamy więcej wody, niż potrzeba, przez co marnujemy cenną energię i pośrednio przyczyniamy się do zmian klimatycznych. Poprzez wprowadzenie tylko takiej ilości wody jakiej potrzebujemy moglibyśmy każdorazowo zaoszczędzić około 90 sekund na gotowaniu. Taka prosta czynność również wpłynęła by również na obniżenie rachunków za prąd. Każdorazowe przepełnianie czajnika podczas gotowania marnuje w ciągu tygodnia wystarczająco energii odpowiadającej używaniu światła przez dobę lub 26 godzin pracy telewizora.

Eco Kettle wygląda jak stylowy elektryczny czajnik, ale posiada specjalną funkcję, która pozwala użytkownikowi napełnić czajnik do maksimum, po czym umożliwić gotowanie od 1 do 8 filiżanek zgodnie z wymaganiami. Oznacza to, że nie musisz już gotować całej ilości wody w czajniku ale jedynie tyle filiżanek ile potrzebujesz.

Eco czajnik został zaprojektowany specjalnie by sprostać wyzwaniu zmniejszenia ilości energii zmarnowanej przez przepełnianie czajnika.

Z Eco Kettle możesz napełnić czajnik do pełna, a po naciśnięciu środkowego przycisku w pokrywie do komory wrzenia zostanie uwolniona określona ilość wody (1-do-8 filiżanek).
Ta łatwa i prosta metoda zagotowania ilości wody zgodnie z potrzebą sprawi, że wniesiesz swój wkład w ochronę środowiska naturalnego i redukcję CO2 robiąc sobie przerwę na kawę czy herbatę!