Eko-przycisk do komputerów osobistych i laptopów

  • Producent: Ecobutton
  • Dostępność: niedostępny
  • Gwarancja: 1 rok
Cena: 89.00

Czy wiedziałeś/aś, że:

  • Ponad 1/3 energii używanej przez monitory laptopów i komputerów PC jest energią zmarnowaną
  • Ta zmarnowana energia to koszt około 300 zł rocznie

Właściwości:

Innowatorskie urządzenie Ekoprzycisk do PC i laptopów Ecobutton aktywuje ustawienie 'Eco mode' twojego komputera co oznacza że energia jest oszczędzana.

Ecobutton to jeden z tych pomysłów, które są tak proste że zadasz sobie pytanie: czemu nikt przedtem nie pomyślał o tym? Większość domowych komputerów i laptopów posiada jedno małe ustawienie zwane 'Eco Mode', które wprowadza maszynę w stan energooszczędny bez utraty danych.

Po naciśnięciu ecobutton™ aktywuje ustawienie 'Eco mode' twojego komputera co oznacza że energia jest oszczędzana. Gdy jesteś gotowy do ponownej pracy po prostu naciśnij guzik a twoja maszyna będzie nieustannie reaktywowana w tym samym miejscu w którym wyłączyłeś komputer z normalnego modułu pracy.

Dodatkową korzyścią jest to, że za każdym razem gdy twój komputer jest przełączony na 'Eco Mode', oprogramowanie ecobutton™ rejestruje ile jednostek węgla oraz ile prądu i pieniędzy zaoszczędziłeś używając ecobutton™. W dłuższym czasie może zgromadzić pokaźną ilość danych (szczególnie gdy używasz dużo komputerów w biurze) które możesz użyć do zredukowania śladów węgla jak również obniżyć rachunki za prąd.

Korzyści:

Jak wykazały badania, używając ecobutton™ w skali narodowej, moglibyśmy zaoszczędzić 700,000 ton węgla marnowanego w biurach (badania dot Wielkiej Brytanii). Ma to również sens w aspektach finansowych- przeciętne gospodarstwo domowe zaoszczędziłby rocznie około 250PLN a w skali narodowej ok 565 mln zł.

Waga wysyłkowa: 300g
Kompatybilność: ecobutton™ jest obecnie kompatybilny z systemami: Windows i A Mac OSX

Zobacz również