Xtorm AL480 AC Power Bank Brick 21000 mAh - pojemny powerbank 220 V / 80W

 • Producent: Xtorm
 • Dostępność: dostępny
 • Gwarancja: 1 rok
 • Czas wysyłki: 48h
Cena: 899.00
Ilość: szt.

Xtorm AL480 AC Power Bank Brick 21000 mAh - pojemny powerbank 220 V / 80W

AC Power Bank Brick to innowacyjny gadżet, który pozwala ładować urządzenia elektryczne w dowolnym miejscu o każdej porze. Dzięki dużej pojemności 20 800 mAh akumulatora i mocy wyjściowej 220 V / 80 W, jest wystarczająco mocny, aby ładować takie urządzenia, jak laptop, dron, kamera czy po prostu smartfon.


Szerokie zastosowanie


Power Bank Brick ma w sumie cztery wyjścia. Urządzenia wykorzystujące napięcie do 220 V mogą być ładowane za pośrednictwem gniazda AC. Dzięki wysokiej wydajności urządzenia mobilne będą bardzo szybko ładować się przez porty USB. Istnieje oddzielny port USB-C do ładowania urządzeń USB-C. Sam Power Bank Brick można również ładować przez port USB-C za pomocą dołączonego kabla.

Unikalne rozwiązania

Cyfrowy wskaźnik pokazuje dokładnie, ile energii pozostało do wykorzystania. Moc płynącą przez gniazdo można włączać i wyłączać aby uniknąć marnowania energii. Co więcej, Power Bank Brick posiada układ automatycznego zarządzania energią, który automatycznie dostosowuje prędkość ładowania do podłączonych urządzeń.

Praktyczność

Xtorm Brick w połączeniu z Xtorm Solar Booster to wszystko, czego potrzeba do energetycznej niezależności. Podczas podróży do odległych miejsc, gdzie nie ma dostępu do gniazdka elektrycznego, Solar Booster wciąż może naładować Power Bank Brick używając tylko energii słonecznej. Te dwa produkty idealnie pasują do siebie, dając Użytkownikowi swobodę i energię, aby przemieścić się w dowolne miejsce!

Cechy

 • Wysoka wydajność - Xtorm AC Power Bank Brick 21 000 jest bardzo wydajny i zapewnia najmniejszą możliwą utratę energii podczas procesu ładowania.
 • Automatyczne zarządzanie energią - ładowarka jest dostarczana z układem APM. Oznacza to, że ładowarka automatycznie równoważy prawidłową prędkość ładowania i efektywnie dzieli moc między podłączone urządzenia.
 • Szybkie ładowanie - Xtorm AC Power Bank Brick 21 000 to wysoka wydajność. Dzięki tym funkcjom możliwe jest ładowanie podłączonego urządzenia tak szybko, jak to możliwe.
 • Ochrona przed przeładowaniem - ładowarki Xtorm chronią baterie Xtorm i akumulator podłączonego urządzenia mobilnego przed przeładowaniem.
 • Kontrola temperatury - wszystkie ładowarki Xtorm są wyposażone w układ kontroli temperatury, który zapobiega przegrzaniu.
 • Automatyczne zarządzanie energią - układ APT Xtorm automatycznie równoważy moc nad podłączonymi urządzeniami, aby zapobiec przeładowaniu lub przegrzaniu.
 • Pojemność akumulatora Li-ion: 20800 mAh

Wyjścia:
1x USB-A Quick Charge 3.0
1x USB-A 2,4A
1x In/Out USB-C
1x AC 220V

Zobacz również