Xtorm FS103 – hybrydowa ładowarka solarna i powerbank 10000 mAh

  • Producent: Xtorm
  • Dostępność: niedostępny
  • Gwarancja: 1 rok
Cena: 219.00

Xtorm FS103 – hybrydowa ładowarka solarna i powerbank 10000 mAh to praktyczne i trwałe połączenie bardzo wydajnego powerbanku z ogniwem solarnym.

Dzięki gumowej powłoce na obudowie oraz wbudowanej latarce flash urządzenie będzie ci służyć gdziekolwiek się znajdziesz. W pełni naładowany Xtorm FS103 zapewnia cztery pełne ładowania smartfona!

Dzięki skutecznej ochronie elektroniki oraz wydajnemu panelowi słonecznemu wykonanemu w technologii SunPower® produkt jest idealnym rozwiązaniem zarówno na wszelkie typy wypraw jak i do pracy na świeżym powietrzu.

Wewnętrzna polimerowa bateria o pojemności 10000mAh może zostać w pełni doładowana światłem słonecznym w czasie do 10 godzin. Wystarczy ustawić panel w kierunku Słońca. Alternatywnie możliwe jest doładowanie akumulatora za pomocą przewodu USB lub z sieci elektrycznej. Wskaźnik LCD poinformuje o poziomie wykorzystania baterii oraz postępie ładowania.

W pełni naładowany Xtorm FS103 zapewni wystarczającą ilość energii do wielokrotnego zasilania smartfonu oraz innych urządzeń mobilnych.
Urządzenie jest wyposażone dwa porty zasilające USB oraz przewód zasilający microUSB. Możliwe jest zasilanie 2 urządzeń jednocześnie!

Powerbank posiada port 2,1A specjalnie dla szybszego procesu ładowania oraz zasilania tabletów, nawigacji GPS i urządzeń wymagających większej ilości energii.
Produkt w pełni kompatybilny z wszystkimi modelami smartfonów, telefonów i tabletów dzięki adapterom.


Zestaw zawiera:

  • Ładowarkę solarną z wbudowanym akumulatorem Li-po 10000 mAh
  • Opcję zasilania baterii za pomocą USB lub sieci elektrycznej
  • Trwałą obudowę z gumową powłoką
  • Latarkę flash LED
  • 2 porty zasilające USB i przewód zasilający micro USB

Specyfikacja: 

Pozycja Parametr / jednostka
Akumulator  10000mAh Li-Polimer
Prąd wyjściowy 2x 5V/ 2,1A
Prąd wejściowy 5,0V / 1 A
Czas ładowania smartfonu  1 godzina
Ładowanie solarne akumulatora  [max.] 10 godzin
Ładowanie akumulatora przez USB 3 - 4 godzin

Zobacz również